CANAVARLAR YARATIKLARA KARŞI    7+

9 /10
0 Yorum


0 /10   Sizin Notunuz

Eğlenceli aksiyon sahneleriyle dikkat çeken, bol şamatalı fantastik öğeleri olan akıcı bir animasyon.

Susan adlı genç bir kadın hayatının aşkıyla nihayet evlenecekken bir meteor kazasına bulaşır. Bu kaza Susan’ın gizemli bir şekilde bazı güçlere sahip olmasını ve boyunun da inanılmaz derecede büyümesine yol açar. Devlet yetkilileri paniğe kapılmış Susan’ı yakalayıp, genetik olarak bozulmuş ve hükümet tarafından gözlerden uzak bir yere tecrit edilmiş diğer ‘canavarlar’ın arasına katar. Susan orada birçok tuhaf arkadaş edinir. Otoriteler onları tehditleri püskürtmeleri için gözetim altına almışlardır. Bu tanıdıkça izleyenlere sevimli gelmeye başlayan ekip gerçekten de bir gün dünyayı istila etmek isteyen uzaylı ‘yaratıklar’ın karşısında bulur kendisini.


ÇOCUKLA SİNEMA'NIN YORUMU


En başta başkalaşım geçirmiş ana karakterlerine ısınmak biraz zor olabilir bazı çocuklar için. En çok dev kadın Susan’a sempati duyuyorsunuz, hamamböceği kılıklı bir bilim adamıyla çapkın bir sürüngeni ne kadar çekici kılabilirsiniz ki zaten?

Elbette en başta takım çalışmasının ne kadar sorun çözücü olabildiğini anlatan film, Susan üzerinden de kendine güvenen ve kararlarından emin bir kadın karakter sunuyor bize.

Aksiyon dozu bakımından 7 yaşından küçük çocuklar için bazı aşırılıklar barındıran, ama 7+ çocukların çok eğlenebileceği “Canavarlar Yaratıklara Karşı” filmi Netflix, iTunes ve Google Play üzerinden izleyebilirsiniz. Burak Göral


Pozitif Mesajlar  **
Flörtöz Durumlar **

Şiddet / Korku öğeleri **
Argo Kullanımı  -
Alkol – Sigara kullanımı  -
Oyuncak isteme potansiyeli  -


Yorum Yap