KUZULAR FİRARDA    5+

8.8 /10
0 Yorum


0 /10   Sizin Notunuz

Son derece komik, sevimli ve zekice kurgulanmış bir eğlence bombası. 

“Koyun Shaun” dizinin sinema filmi “Kuzular Firarda”da (Shaun the Sheep Movie) çiftlik hayatından sıkılan Shaun ve diğer koyunlar boylarını aşacak denli zeki bir planla çiftlikten firar ederler. Niyetleri bir sahile gidip güzel bir yaz tatili geçirmek. Ancak ele geçirdikleri karavan kontrolden çıkınca büyük şehire dalarlar ve burada tekrar sahiplerini bulmak için didinip dururlar. 


ÇOCUKLA SİNEMA'NIN YORUMU


Özellikle 5+ yaşlar için çok uygun olan film, dizidekilerden çok daha eğlenceli bir macerayı konu almakta. Bildiğimiz anlamda diyalog kullanımının olmadığı; daha çok harekete dayalı, hayvan sesleri, müzikler ve mimlerle ilerleyen film büyüklerin de eğlenebileceği bir stop-motion film. Hikayede bazı küçük kahramanların birbirleriyle dalaştığına şahit olsak da kimsenin ciddi zarara uğramadığını görüyoruz.

“Kuzular Firarda” bütün ailenin keyifle izleyebileceği, aksiyonu bol, neşeli, komik ve rengarenk bir komedi filmi. Tam bir aile eğlencesi... Filmin DVD’si ülkemizde çıktı. iTunes ve Google Play üzerinden de izlenebilmekte.


Pozitif Mesajlar  ***
Flörtöz Durumlar -

Şiddet / Korku öğesi *
Argo Kullanımı  -
Alkol – Sigara kullanımı  -
Oyuncak isteme potansiyeli  -


Yorum Yap